Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHP beléptető scriptet hogyan...

PHP beléptető scriptet hogyan lehet írni?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nincsen beléptető script a regisztrációs felületem mellé. Hogyan lehetne megírni. Csak azt írjátok le kérlek hogy mi kéne hozzá.
2011. júl. 9. 20:52
1 2
 1/19 anonim válasza:

pff :)

sokminden.

ha nem értesz hozzá, bele se kezdj!

2011. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ember itt az oldalam [link]

Azt mondjad hogyan kell

2011. júl. 9. 21:00
 3/19 A kérdező kommentje:
Amm te atomfizikus vagy?
2011. júl. 9. 21:01
 4/19 anonim ***** válasza:

Nehéz?

Google( a barátod)-> php beléptető script


Ha még ezt sem tudod megkeresni nem te készítetted a honlapodat vagy csak egy letöltött sablon..

2011. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De amm én készítettem, nem kell sértegetni. Nem azért tettem fel a kérdést hogy tedd az agyad, hanem hogy választ kapjak (valami használhatót :O)
2011. júl. 9. 21:13
 6/19 anonim ***** válasza:
Hidd el a kereséssel nagyon sokat lehet tanulni. Angolul persze tudni kell.
2011. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hidd rohadtul függ attól, hogy mit írsz meg, hogy mit szeretnél csinálni, főleg ha te írsz meg mindent. Szerintem PHP és SQL tudás nélkül hozzá se kezdj, de vannak más megoldások is.
2011. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

:))


Ezeket találtam

2011. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én így csinálnám, hogy minden lap leellenőrzi, hogy te bevagy-e lépve (természetesen require paranccsal hívod meg az ellenőrző scriptet, mert úgy áttekinthetőbbek a dolgok, kevesebb helyet foglal, könyebben módosítható) ha nem belépve, akkor pedig hitelesíteni kell magad.
2011. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!