Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lányok, milyen az a "nevelde"...

Lányok, milyen az a "nevelde" honlap?

Figyelt kérdés

Mivel ez a szakmám, ezért sűrűn nézem a webfejlesztéssel foglalkozó oldalakat. Itt, ebben a topikban, lassan minden 3. kérdésben neveldét akar csinálni egy lány!


Meséljétek el nekem, mint tudatlannak:

- Mit az a nevelde?

- Ki használja?

- Konkrétan mire jó?

- Mit tud egy nevelde?

- Mit lehet vele nevelni?


Köszönöm ;))


2011. júl. 11. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én pasi vagyok, de válaszolok, ha nem baj: én is ebben a cipőben jártam, mint te, de én megtudtam: regisztrálsz az adott valaminevelde.hu-n; ekkor kapsz egy állatot/növényt, legjobb eddig az alkoholista.. annak bizony időközönként adni kell kaját, vagy felfordul... meg lehet innit adni, iskolába járatni, meg amilyen fszságot csak ki tud találni az üzemeltető...

Olyan, mint a tamgaocsi volt gyerekkoromban, csak neten...

Lényege: meg kell látogatnod az oldalt napi min 1x.. ha napokig nem lépsz be, akkor bszhatod... :D

2011. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy legyünk kockák 1 hónap alatt :)
2011. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!