Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az oldalról?

Figyelt kérdés

Készítettem egy oldalt, és érdekelne a véleményetek. Nem vagyok egy webmester, ez-az első oldal amit készítettem.

Minden építőjellegű kritikát örömmel fogadok. Tanácsok, meglátások, minden jöhet…


LINK: [link]


2011. júl. 16. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de ezt a bugyirózsaszín hátteret szerintem takarítsad minél előbb lefele.

G.

2011. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is kezdőszinten készítek Weboldalakat, amit csináltál nem rossz,de lehetne jobb is! Ne vedd sértésnek! Hidd el ha elkezdesz a dologgal foglalkozni egyre jobban fog menni!


Ajánlott weboldalszerkesztő programok:


[link= [link] Pagemaker[/link]

[link= [link] Page Maker[/link]

[link= [link] Website X5[/link]

2011. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ez nem jött össze :D


1. Ajánlott: Adobe Page Maker ( [link]

2. Ajánlom: Web Page Maker (www.webpage-maker.com/)

3. Elmegyeget': Incomedia Website X5 ( [link]

2011. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem a háttér tejeskávé színű, nem rózsaszín.

Nem veszem sértésnek, szívesen fogadom a kritikákat, pláne ha „profitálni” tudok belőle.

Szívesen elkezdenék foglalkozni vele komolyabban is, de az nem egyik pillanatról a másikra megy, alig van, vagy mondhatni nincs is tudásom házzá. De azért igyekszem…

Ezekkel a web szerkesztő programokkal tudnám ezt az oldalt is folytatni, alakítani?

2011. júl. 16. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen formátumban van, elméletileg tudsz importálni oldalakat akárhonnan (akár "lopni" is), úgyhogy próba!
2011. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen webszerkesztőkkel össze lehet dobni egy designt vagy hasonlókat, de ma már ha nincs interakció a honlapodban(chat, regisztráció, üzenőfal, hozzászólás, üzenetküldés) labdába sem rúghat.
2011. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!