Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi legyen a blogom neve?...

Mi legyen a blogom neve? (több lent)

Figyelt kérdés
ilyen vicces lájkolós képregényes oldal.
2011. júl. 20. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
abszolút felesleges még egy ezeregyedik...
2011. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne vedd el a kedvét, tessék, én szívesen segítek, itt egy útmutató, hogy sikeres legyen a blogod. hajrá :)
2011. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább játssz a kutyámmal. (szereti, ha játszanak vele)

Felesleges még egy "problem?? problem?? problem!! prob... oldal. Így is van ezer, ezt már írták is egyszer.

G.

2011. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

@A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40


Ennyi!

Kész!

Ment a zöld!

G.

2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Még a mostaniak is szarok... De te tudod...

Amúgy valami egyszerű, könnyen megjegyezhető legyen, amit lehet mondogatni. Minél rámenősebb, annál jobb.

Legyen aztadom. Vagy azpara. Vagy problem. Mert az utóbbi olyan k*rva egyedi.

Mellesleg megértem a dilemmádat, én is akartam blogot (nem humor blogot), de csak azért nem lett mert nem tudtam jó nevet kitalálni...:P Azért hajrá!:D Kitudja? (Lehet, hogy te leszel az első, aki nem lop a többi oldalról, nem üríti ki a "vótmá" fogalmát, és mindemellett vicces is ;-)

2011. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne foglalkozz az ilyenekkel szerintem jó hogy ha van egy honlapunk,mert azt csak a sajátomnak érzem,úgy alakítom ahon én akarom,szóval sztem jó hogy ha van........ csak 1 tanácsom lenne: Ne csak a vicces képekről szóljon az egész,hanem tegyél bele pl. vicceket,vicces szövegeket,vagy te is szerkessz vicces képeket hozzá (pl. PiZap) Am sztem vlami olyasmi hogy humornet.com minek neked angol oldal ha magyar vagy?
2011. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!