Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha domain regisztrációnál meg...

Ha domain regisztrációnál meg kell adni különböző adatokat amiket aztán bárki leellenőrizhet, akkor ha van egy oldal amit meg akarnak szüntetni (pl torrent oldal) nem elég csak utána nézni hogy ki nevén regisztrálták az adott domaint, és őt elővenni?

Figyelt kérdés

úgy tudom domain reg-nél kötelező megadni a nevünket,címünket.

Annak van vmi oka hogy a legtöbb torrent oldalnak miért .ws, .tk stb. domaint regisztrálnak?


Amúgy csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.


2011. júl. 24. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nem az osszes domain-nél kell megadni. .hu-nal igen, de .com-nal mar nem. ezért nincs .hu-s torrent.
2011. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kötelező megadni... akármilyen nevet akármilyen címet. sőt még a későbbiekben is módosíthatunk saját nevünkön :D:D:D de egyébként a domainhez vehetünk olyan kis kiegészítést, amivel megőrizhetjük névtelenségünk. tehát a who.is nem fog kidobni semmit a domainről. és gazdájáról persze.
2011. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
diablotorrent.hu ??? Az magyar, én is használom.
2011. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!