Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » E107-re hogy kell témát...

E107-re hogy kell témát feltölteni?

Figyelt kérdés

Ingyenes webtárhelyen van, ATW-n.

Szedtem le zip kiterjesztésű téma fájlokat, de mindre azt írja, hogy nem szabályos zip fájl. (ez admin menüben feltöltésnél van)

Van valami más megoldás a téma feltöltéshez?


(utf8-as a motor, és utf témát szedtem le hozzá)


2011. júl. 25. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
atw-n nem működik tökéletesen az e107
2011. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de ahogy néztem freeweben, és ultraweben sem :/

tudna valaki mondani akkor egy ingyenes tárhelyet, ahol működik?

2011. júl. 25. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, pár hónapos tapasztalat: márciusban freeweben nekem kifogástalanul működött az e107 (az igaz, hogy én az eleve beállításra kerülő témát szerkesztettem át, és nem töltöttem le újabbat) de én nem tapasztaltam semmilyen problémát fw-n..

Te konkrétan ki is próbáltad és nem ment, vagy az atw tapasztalata alapján következtetsz?

(ultraweben egyébként nekem hibátlanul feltenni sem sikerült az alap motort, nemhogy üzemeltetni...)

2011. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam először UW-t -> hát ott hibaüzenet alapból.

Ezután FW -> felment, működött, de témát nem tudok feltölteni

ATW -> ugyanez

2011. júl. 26. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:

értem, nos, mondom, én nem próbáltam meg a témafeltöltést, mert saját elképzelések alapján módosítottam a default-ot.. szóval max annyit tudok javasolni: töltsd le a neked kellő témát, csomagold ki, nevezgesd át a fileokat, és másold fel úgy a tárhelyre, hogy felülírja a beépített téma forrásfájljait (=a beépített téma helyére másolod az újat..)


Ez szerintem működőképes, mert én végül is ezt csináltam, csak nem letöltött, hanem általam szerkesztett témafájlokkal.


Különben az az érdekes, hogy mielőtt anno megcsináltam az e107 telepítést, írtam a support-ra, hogy megy-e náluk az e107 és erre azt írták, hogy ha nem igényel mást, mint (blablabla, php5.3, sqlx.y szóval a szerver adatok) akkor igen, működik :S

2011. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, én is valami ilyesmire gondoltam :)

Viszont lehet hogy inkább írok magamnak motort, amire olyan kinézetet csinálok, amilyet csak akarok :)

Csak kérdés, hogy lesz-e hozzá energiám :))

2011. júl. 26. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D

Hajrá!!


Egyébként, ha hosszabb távra tervezed a sitebuild karrieredet, akkor teljesen jó megközelítés, hogy saját erőből írsz oldalt.. tanulságos folyamat lesz, az biztos!

2011. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csináltam már számtalan ennél komolyabb oldalt is, csak belustultam :DD

Menni fog, csak kérdés hogy lesz-e energiám hozzá :))

2011. júl. 27. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!