Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Feltöltöttem az NVU-s szerkesz...

Feltöltöttem az NVU-s szerkesztéseimet a honlapom tárhelyére. Hogyan lehetne az a kezdőlap?

Figyelt kérdés
Pl.: Ha feltöltöm, a következő címmel érhető el, www.honlap.hu/mappa/mappa/file.html De én azt szeretném, hogy a "www.honlap.hu" címen is az adott oldal legyen elérhető. Ezt hogyan kell megoldani?
2011. aug. 1. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A tárhely gyökerébe rakd az indexet, ügyelve arra hogy a hivatkozások ne kavarodjanak be, ha esetleg almappákban marad a tartalom többi része. Vagy pedig úgy hozd létre az oldalt, hogy minden a gyökérben legyen, nem pedig almappákban mint most.
2011. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is nevezd át file.html-ről index.html-re. Ugyanis a kezdőoldalaknak a neve mindig index.html (valójában lehet más is, de ebbe ne menjünk most bele). Aztán tedd ezt az index.html fájlt a tárhelyed gyökérkönyvtárába. Tehát ne legyen semmilyen mappába se. Ezután működnie kell.
2011. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!