Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Noob alert. Hogyan tudom...

Noob alert. Hogyan tudom megváltoztatni egy html-es oldal szélességét?

Figyelt kérdés

Öhm igen. Nem értek hozzá, egy ingyenes online szerkesztővel csináltam az aukciómhoz egy szép designt. Jah csak hülye vatera nyilván nem 1024 pixel szélességet ad az aukció leírására így vagy görgető jelenik meg vagy levágja a szélét, passz még nem töltöttem fel.


Már ahol width értéket láttam 10* átírtam kisebbre, de a francnak nem akar összébbmenni... Nincs valami frappáns kód amivel beállíthatom hogy az adott területet max használja ki, aztán a többi meg mehet %-ban....


Köszönök minden segítséget!!!


2011. aug. 3. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A vaterán a div szélessége 974px.

Itt van egy alap. Átalakíthatod:

[link]

2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöld kéz!


Valóban hasznos amit küldtél, jó oldal!

Most mondjuk másképp oldottam meg a problémát mert már fullkész oldal volt csak vacak 1024-ben... Am én töröltem ki valamit ami miatt nem működött utána a forráskód átírása...xD de már javítva.

2011. aug. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!