Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bloggeren hogy lehet megcsinál...

Bloggeren hogy lehet megcsinálni, hogyha közzéteszek egy bejegyzést, akkor annak csak az első mondata jelenjen meg és a "tovább"ra kattintva lehessen az egész bejegyzést elolvasni?

Figyelt kérdés

Nemrég készítettem el a blogom, és így szeretném megcsinálni! Sajnos nem tudom hogyan kell, ezért kérdeztem meg!

[link]

ilyenre gondolok!

köszi a válaszokat!


2011. aug. 8. 08:33
 1/3 anonim válasza:

Húha... nem ismerem azt a blog szolgáltatót, de hátha olyan mint amivel eddig találkoztam.

Szóval hozzá tudsz férni az oldal sablonjának html kódjához? Ha igen akkor a html ben a post_content után be kell szúrni egy "tovább" tagot.

<div class="more">

<blh:post_more class="more" text="tovább »" />

</div>

Így. Aztán a blogbejegyzést ha megírtad át kell váltani forráskód (html) nézetre és az adott sor után beszúni a tovább tagot ami így néz ki: <!--more-->

Így meg fog jelenni a "Tovább" felirat amire kattintva megjelenik a teljes bejegyzés. (De inkább most regisztrálok abba a blogszolgáltatóba és megnézem biztosra hogyan kehet megoldani ott.

2011. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii a választ :D mindjárt kipróbálom :)
2011. aug. 17. 21:15
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii ez tényleg bevált :DD
2011. aug. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!