Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen honlap?...

Szerintetek milyen honlap? (hírek nincsenek egyenlőre rajta de a kezdőlap aján lennének felszorolva) wwwhirekjatekstb. ucoz.hu szerintetek milyen honlap?

Figyelt kérdés
:)
2011. aug. 18. 09:28
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Lehet, hogy a célközönséget nem zavarja, engem viszont borzasztóan, hogy hemzseg a főoldal a helyesírási, nyelvhelyességi hibáktól.

Amúgy maga a design tűrhető, bár ezek a 2-3 soronként váltakozó, rikító betűszínek nem az eseteim.

A tartalom meg vagy érdekel valakit, vagy nem, én nem különösebben játszom, a stb.meg nem tudom mit takar.

Ja, és érdekes a Zene aloldal alatt a havazás, az még kicsit odébb van... :)

2011. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A felső kép lopott.

A felépítés sablonos.

Mint írták, tele helyesírási hibákkal.

Rózsaszín meg lila. (ez mondjuk szubjektív)

Ezek után egy szóval:

Sz@r.

"gagyi tucatblog."

G.

2011. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
no komment:)
2011. aug. 18. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az előttem kritikát írónál én sem tudnék jobbakat mondani.

Engem kifejezetten irritálnak az olyan honlapok, amik csak szennyezik a világhálót. Számomra ez ilyen weboldalnak számít.

Én biztos, hogy nem fogom növelni a visszatérő látogatóid számát.

2011. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!