Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok egy teljesen...

Hogy tudok egy teljesen ingyenes weblapot készíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 11:26
 1/4 anonim válasza:
www.mindenkilapja.hu (regisztrálsz és kezdheted is ;)
2011. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De, ha teljesen ingyen kell, számíts rá, hogy az itt feltett

"Milyen a honlapom" c. kérdésre a sz@r lesz a leggyakoribb válasz...

G.

2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 féle módszerrel:


1. Felkeresel egy weblapkészítős honlapot, és összeklikkelgeted az oldalt. Ehhez weblapkészítési jártasság egyáltalán nem szükséges, ha ez lenne az első honlapod, akkor is viszonylag könnyedén elkészíthető. Hátránya hogy tömegoldal lesz, nem lesz benne semmi egyediség, vagyis erősen benne a pakliban, hogy nem lesz látogatott.

Ilyen oldalak pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

és még van jópár...de én személy szerint kerülöm az ilyen oldalakat.


2. Letöltesz egy ingyenes CMS rendszert. Én személy szerint 2 félét ajánlanék:

WordPress - [link]

Drupal - [link]

Ezekbe már tudsz egyediséget vinni, és szerintem szép és jó oldalakat lehet velük készíteni, a honlapjukon találsz leírást, hogyan is működik ez az egész. Ezek mellett szükséged lesz egy ingyen tárhelyre is pl.:

[link]

[link]

[link] <- ez külföldi


3. Te magad készíted el az oldalt a nulláról. 2 lehetőség van: Vagy megszerkeszted egy weblapszerkesztő programmal

pl.: Kompozer, Adobe Dreamweaver, Microsoft Expression Web stb. Ehhez azonban nem árt ha van némi HTML és CSS tudásod.

Vagy te magad írod meg a kódot. Ehhez már KELL HTML és CSS tudás, és akkor csak statikus oldalakat készíthetsz. Profi vagy haladó szinthez kell alapos HTML és CSS ismeret, JavaScript jártasság, PHP és MySQL jártasság, és akkor már csak a fantázia szabhat határt :)

2011. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
letöltöd ha ingyen akarod az NVU-t vagy Kompo Zer-t. Utána az atw.hu-n reggelsz ingyen vagy saját domaint. sztem ne használj sablonost! nem látogatottak, tele reklámmal, és nem kapsz szabadságot. Én rosszul vok tőlük!
2011. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!