Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb weblapszerkes...

Melyik a legjobb weblapszerkesztő program és ezekbe lehet tenni saját, általam készített hátteret és bannereket vagy mindegyik szerkesztőben sablonok vannak csak?

Figyelt kérdés
bocsi ha volt már ilyen kérdés...
2011. aug. 23. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Kicsit zagyva.

Talán Kompozer kell neked, meg egy ingyenes tárhely. (fw, uw, stb...)

G.

2011. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi zagyva?


Saját domainen lesz az oldal, nem szeretnék a weboldal címébe még uw-t meg akármit, csak azért mert ingyenes, ha már weboldal akkor legyen normális, egyedi címe...


A kérdésem az volt, hogy amit corel, photoshop vagy akármiben elkészítem az oldal arculatát, létezik e olyan szerkesztő amiben ezeket feltudom használni és nem kell a program beépített sablonjait alkalmaznom.

2011. aug. 23. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Mint írtam, kompozer, de hogy segítselek:

Mozilla Composer. (más néven NVU)

Tutorialt találsz a neten eleget.

nem nehéz használni...

G.

2011. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm kedves G!
2011. aug. 23. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Én weblapszerkertésze leginkább Notepad++-t használok, azt pedig Google Chrome-ban tesztelem ;)
2011. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még ha írni is tudnék xD


* weblapszerkesztésre...


Előző

2011. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
áh ne is törődj vele, hajnali fél 9kor még teljesen normális hogy nem megy az írás :)
2011. aug. 24. 13:02
 8/10 A kérdező kommentje:

G.!


Letöltöttem egy ingyenes Composer próbaverziót, de kér valami aktiváló kódot, viszont nem találom sehol, erre van valami tipped, vagy esetleg az instaláláskor kellett volna átállítanom valamit? nem tudod esetleg?

2011. aug. 24. 13:04
 9/10 A kérdező kommentje:
nem jöttem rá mi volt a gond, letöltöttem egy másikat, az működik...
2011. aug. 24. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:

nálad nagyon nagy gondok lehetnek ha 9 óra az hajnal

9 óra csak este és reggel van -.-"

2014. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!