Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb INGYENES...

Melyik a legjobb INGYENES weblapkészítő?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani, hogy a honlapom melyik készítőné egyenek!

S.O.S.


2011. aug. 24. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Notepad++ vagy netbeans.
2011. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A notepad++ csak egy program ami felismeri a programozási nyelveket. Csak azzal megírni egy komplett honlapot kész önkínzás. Én a kompozert ajánlom, sok jót hallottam rüla.
2011. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Csak azzal megírni egy komplett honlapot kész önkínzás."


Akkor én szadomazo vagyok? A tiszta szövegszerkesztők messze jobbak mint bármi más. Ott hozzáértés van, nem pistikéknek való.

2011. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát igen akkor te az vagy. Amit 10 percig ott gépelsz azt meg lehet csinálni egy szerkesztőbe kb 2 perc alatt. Aztán ha valami hibádzik akkor ott a notepad++ hogy a dolgok mögé nézhess és javíthasd a hibát.
2011. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah, behajítasz kompozerrel valami szart, aztán látod hogy nem néz ki ugyanúgy minden böngészőben és akkor jössz rá hogy jé, szar az egész mert mindenféle hozzáértés nélkül kattintgattam össze. Onnantól kezdve hiába nézegeted akár notepaddal, akár bármivel, nem fogod tudni megcsinálni.
2011. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A szerkesztőprogramok többnyire összegányolják az egész forráskódot. Notepad++ tényleg a legjobb választás.

G.

2011. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sas15 ***** válasza:
+1 a notepad++ -nak
2011. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A notepad++ volt már?
2011. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17:22 én is azzal sitebuildelek, (maximum az elején egy html5 skeletont behúzok) és felettébb kényelmes, hogy tudom, mi hol van. El nem tudom képzelni, hogy egy tableless oldalt hogy lehet wysiwyg módon szerkeszteni. Amúgy ha a Mozilla féle Kompozerről van szó, akkor az rakat szemét, tíz perc bugzás után eldobtam, mint a forró krumplit.
2011. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mivel a kérdező ezt akarja hallani: mlap.hu
2011. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!