Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van honlapod? (Kérdésed túl...

Van honlapod? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezt a kérdést azért írtam ki, mert kiváncsi vagyok, hogy ki milyen véleményen van egy adott szolgáltatóról. Például G-Portál. =)Szóval akinek van tapasztalata BÁRMILYEN weblapkészítőről, legyen az php, vagy mlap, az írna egy rövid véleményt róluk? Nagyon hálás lennék. Plusz az oldala címét is megírhatná. :)
2011. aug. 25. 09:50
 1/9 anonim válasza:

katime.5mp.eu :D szerintem ez a legjobb honlapépítő portál.Ami ingyenes,azt eddig mind kipróbáltam(mlap.hu,hupont.hu stb...),de ez a legjobb :D

13/L

2011. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nam használok g-portalt , mlap-ot , e-oldalt....


Én a honlapkészítéshez ezt szoktam csinálni:

1. Csinálok egy tárhelyet magamnak mondjuk az okhost.eu -n

2. Letöltöm a php.fusion -t és FTP-n keresztül feltöltöm a tárhelyemre (a php.fusion magyar honlapján fel van írva)

3. Megadom a Főadmin jelszavát nevét stp...

4. Miután ezzel kész vagyok már csak egy jó kis cím kell ... én a try.hu-t szoktam használni mivel a domain ingyenes ,reklámmentes!

2011. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs adok egy címet ezt már régen csináltam... de már alig van rajta valami:

gtasa.try.hu

2011. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Van, PHP-s. :) thementalistfans.fanfusion.org
2011. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
php vagy mlap ezen besírtam.
2011. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

FW-t használok jelenleg, ha elkészül az oldal (nem a sajátom) belinkelem...

G.

2011. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
2011. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Electronicperson ***** válasza:
A Blogger.com a legjobb ott mindent meg tudsz csinálni és stílusos sablonokat használhatsz és ennek minden elemét megváltoztathatod, rakhatsz ki híreket mindenféle érdekességet képeket videókat jól és külön lapon elrendezve és persze a html kódot is változtathatod.
2011. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Electronicperson ***** válasza:

Még hozzátenném ,hogy őszinte legyen én inkább programozom a weboldalamat, hogy miért? Azért mert az teljes mértékben az én munkám az én dicsőségem.

Ha nem tudsz programozni az sem gond ,akkor használd az ingyeneseket így van ez megoldva.

2011. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!