Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a hiba az ftp csatlakozásban?

Mi a hiba az ftp csatlakozásban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy csinálnom kell egy html kódolású oldalt. a html kódolás megy, a feltöltéssel van a bajom. Eleinte nem találtam szervert. Aztán az atw.hu-t választottam. De nem tudtam, hogyan kell csinálni. Aztán megnéztem egy videót, hogy total commander, meg minden...eztis meg csináltam, kész volt. Feltöltöttem. De SEMMI!! Azt adja ki, hogy nem töltöttem még fel a főoldalt...pedig mindent úgy csináltam, ahogy a videó mondta.

Egyébként egy .html fájlról van szó, és már csak fel kell tölteni...

Segítséget kérek!


2011. aug. 26. 02:36
 1/8 anonim ***** válasza:
index.html-nek nevezted?
2011. aug. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

. . .

Hoppá, igen, ez igaz, tényleg...

Nagyon köszönöm! Viszont, ez szült 2 újabb kérdést:

A főoldalon az ékezetek helyén jelek vannak...Ezeket hogyan tudom kijavítani?


És a menüpontok, amiket belinkeltem, nem találhatóak, pedig azokat is feltettem az előbb. Mappázni kell? Ha igen, hogyan?

2011. aug. 26. 04:45
 3/8 anonim ***** válasza:

ha az ékezetek helyén "jelek" vannak, akkor a karakterkódolással probléma van.

Javaslom a PSPad editort...

Hogy a menüpontok miért nem jók, azt csak akkor tudnám megmondani, ha látnám hogyan néz ki

2011. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hogyha Notepaddal csinálod akkor jelöld ki a HTML-t Kódolás és állítsd át UTF 8 -ra
2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sharepointtal csináltam meg, és ez csak az index oldalon van. Viszont próbáltam kiszúrni vele, hogy az indexoldal egy kép, ami átirányít az előző indexre, de megint a hülye jelek...Szóval nem tudom. A többi oldalnál nincsen így. Egyébként erről lenne szó:

kubigomba.atw.hua kódolás nem világos, de megpróbálom

2011. aug. 26. 15:00
 6/8 A kérdező kommentje:

a menüpontok közben jók, ott volt a kutya elásva, hogy volt benne ékezet.

PSPad editor...Na ezután érdeklődenem kell, mert nemismerem..

2011. aug. 26. 15:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a jelek csak mozzillánál jelentkeznek. Explorernél az a hiba, hogy a menüpontok eltérő nagyságúak, akárhogyan állítom be egyformára.
2011. aug. 26. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A menüpontok nem jók - nálam a firefox alapból ISO-8859-2 kódolással nyitja meg.
2011. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!