Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ékezetek helyett miért vannak...

Ékezetek helyett miért vannak jelek?

Figyelt kérdés
Csináltam egy weboldalt, és valami ok miatt az ékezeteket nem hozza be rendesen...És nem tudom, mi lehet a probléma, hiszen ugyan ez explorerrel működik rendesen...
2011. szept. 6. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen programmal csináltad?
2011. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam gportalos felületen, a kódot kimásoltam wordbe, azt pedig sharepointban tökéletesítgettem.
2011. szept. 6. 19:50
 3/6 Argloss ***** válasza:
Valószínűleg nem egyezik a beállított karakterkódolás a fájl elmentett karakterkódolásával így némelyik böngésző rosszul érzékeli, ami miatt nincsenek ékezetek...
2011. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


"explorerrel működik rendesen"


Egy nálam jócskán okosabb embertől hallottam hogy az MS Share Point csak explorerre optimalizál.

2011. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mondjuk biztos nem az a gond, de: "bemásoltam wordbe" na, ilyent többet ne tégy, mivel leginkább a ' és " jelekkel tud azért trükközni az office és úgy elb..szódhat a kód..


A fájl = a html head -jében találsz ilyesmit?, hogy:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />

2011. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem találtam olyat, de ez mire jó?

<style type="text/css">

2011. szept. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!