Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet az egy frame...

Hogyan lehet az egy frame méretét változtatni?

Figyelt kérdés
A van hogy van a weboldalam középső részében egy koczka, ott van a tartalom, és attól függően hogy mennyi betü, kép van benne, a css ugy huzza lefelé, tehát bőviti, na de most én ugy csinálltam az oldalt, h csak az változzon, tehát csak a frame tartalma cserélődik, de viszont vannak olyan olyan oldalak amelyekbe hosszabbak, és vannak amelyek egészen rövidek, és én nem szeretném hogy a legrövidebb résznél is olyan alnyutott legyen az a kocka, amibe a tartalom van, lehetne ezt esetleg rugalmassá tenni, hogy mindig az edott szöveg méretét vegye fel a frame? vagy van e hozzá valamilyen kód?
2011. szept. 11. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:

A frame csak konkrét mérettel működik, tehát, amit te szeretnél HTML-ben nem megoldható.

Ha értesz a kliens oldali programozáshoz (JavaScript), akkor azzal meg tudod oldani, hogy a keret mérete mindig akkora legyen, amekkora a benne megjelenített tartalom.

[link]

2011. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!