Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes weboldal készítő?

Figyelt kérdés
Nem tárhelyre gondolok,mert annyira nem értek hozzá,hogy az egészet a-tól z-ig én csináljam meg,majd feltöltsem. :D
2011. szept. 19. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem az 5mp.eu nem olyan rossz, ha egy szipla oldalt akarsz, ez megteszi.
2011. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Joomla, E107, Drupal
2011. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az 5mp.eu-ról:

Ha már ilyen doctype-al kezdődik hogy:

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">

akkor egy apró lemaradás van. Magyarán, 5mp.eu-t NE!

2011. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem a lapunk.hu a legjobb, de asszem most nem lehet rajta regisztrálni. Az mlap.hu és az eoldal.hu is egész jó!
2011. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen a lapunk.hu -t néztem én is,de valóban nem enged regisztrálni. :( Meg azt olvastam más kérdésekben,hogy " sajnos már nem ingyenes " . Pedig a lapunk.hu -n mindenhol azt olvasom hogy ingyenes...
2011. szept. 20. 10:29
 6/10 anonim válasza:
Igen a lapunk.hu-ra azért nem lehet regisztrálni, mert túl sok ember van rajta és nem bírja a rendszergazda. Amúgy ezek közül mindegyik egy nagy f@sz ( kivéve a lapunk.hu-t persze )
2011. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Találtam egy tök jót, nekem nagyon tetszik!!


www.ucoz.hu

2011. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

www.eoldal.hu

Nagyon jó. 30 napig ingyenes, majd választhatsz, hogy milyen csomagban szeretnél tovább tevékenykedni. Természetesen nagyrészt fizetős, DE ingyenesen is folytathatod az oldalad. Annyi fog történni, hogy lesz rajta néhány reklám, és bizonyos funkciók nem működnek. Én egyáltalán nem értek a weboldal készítéshez, de nagyon könnyen tudtam használni.


Üdv M.

2011. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

te most tényleg ennyire ....... vagy vagy csak vak vagy csak megjátszod????? ugyan itt van ez a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..


mért nem írtál oda?


__________________________________________________________


ucoz.hu, wix.com, ewk.hu stb...

2012. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Google Sites a legjobb ilyenre lehet benne fájlokat tárolni YouTube videót is lehet és van sok mudul is amiket be lehet illeszteni én is ezt használom ez a legjobb és teljesen ingyenes [link]
2014. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!