Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell Total Commanderrel...

Hogyan kell Total Commanderrel ultraweb.hu-ra feltölteni?

Figyelt kérdés
Hiába próbálom, nem megy. Légyszi segítsetek, hogy kell, és részletesen írjátok le :) És ha lehet, azt is, hogy kell fejlécet, hátteret, meg ilyesmiket feltölteni :) Köszi :)
2011. szept. 19. 18:33
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Kapcsolat neve: bármi

Kiszolgáló neve: ftp.uw.hu vagy uw.hu (gondolom)

Felhasználói név és jelszó: ezt neked kell tudni, ami a regisztráció során meg lett adva, illetve a kapott jelszó

A passzív módot általában érdemes kipipálni. OK.

A Kapcsolódásra kattintva működnie kell, és tudsz felmásolni.

2011. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azt tudom, de valamiért mindig azt írja ki, ha rámegyek a honlapomra, hogy nem található, és nem értem, miért :S
2011. szept. 19. 19:00
 3/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Mármint mi nem található? Feltöltötted a honlapodat, és nem lehet elérni a címen?
2011. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, és nem értem, hogy miért :S
2011. szept. 19. 19:45
 5/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Az uw.hu-n belépve a tárhely indexet meg kell adni. index.html-t vagy index.php-t lehet választani, és a feltöltött oldal index fájljának meg kell egyeznie a választással.
2011. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem megy :S
2011. szept. 20. 17:58
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Poénból regisztráltam, feltöltöttem egy index.html fájlt, és működik.
2011. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lécci fényképezd le lépésenként és küldd el a hkati99@freemail.hu ra :) Örök hála :)
2011. szept. 20. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!