Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valami olyan oldalt keresek,...

Valami olyan oldalt keresek, ahol lehet ingyen olyan honlapot készíteni amivel pl foglalásokat lehet csinálni. Olyan folglalás mint pl egy étterembe időpontok stb. Valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet te nem fogsz sohase csinálni... Ha csinálni akarsz akkor neked kell, egyedül.
2011. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsomkovacs ***** válasza:
Ilyet nem igazán fogsz találni... Ez jelentősen komplexebb dolog annál, hogy összekattintgasd. Ha feltétlen kell egy ilyen neked, írj privátot, olcsón vállalom.
2011. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno elkezdtem egy ilyet, csak időm nem volt rá.
2011. szept. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hello! Én ezt ajánlom: www.urlap.hu itt tudsz űrlapot készíteni, és elküldi az általad megadott e-mailre az adatokat! ;)
2011. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, megtanulsz komolyabban programozni, vagy megbízol egy programozót aki megcsinálja.
2012. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!