Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell belépést csinálni...

Hogyan kell belépést csinálni a saját oldalamba?

Figyelt kérdés

Régen csináltam ilyet, de már sajnos elfelejtettem.

Azt akarom, hogyha valaki belép akkor tudjon képeket felrakni, meg videókat, ... Hogy kell ezt csinálni?


2011. szept. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
PHP/MySQL programozási tudással. Ergó valószínűleg soha nem csináltál még ilyet.
2011. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szvsz soha nem csináltál még ilyet.

Ha valaha is csináltál volna már ilyet, akkor tudnád, hogy csak a PHP és MySQL reference-t kellene elővenned.

PHP vagy ASP szerveroldali programozás szükséges hozzá.

MySQL lekérdezőnyelv ismerete is előny, de tárolhatod a szükséges adatokat külön fájlokban is, de ehhez a PHP fájlkezeléshez kell érteni, és az adatbázisban való strukturált adattárolás sokkal jobb és biztonságosabb, mint a külön fájlban való történő adattárolás.

2011. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hahha, de legalább feldobtad az estémet :D Elfelejtettem hogyan :D


Akkor elég súlyos amnéziád lehetett, hogy az egész php programnyelvet elfelejtetted :) Átment rajtad egy busz? :D


Minek kell kamukat kiírni?

2011. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!