Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A segítségetekre lenne szükség...

A segítségetekre lenne szükségem! Az egyik barátnőm webműsort (webshow-t) akar csinálni. Aki ismer ingyenes (esetleg olcsó) weboldal készítőt sok tárhellyel az írjon! (és még azt had kérdezzem meg) Szerintetek ez a webműsor jó ötlet?

Figyelt kérdés
Létszíves segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm.
2011. szept. 28. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mutogatni akarja a sunáját mint a livejasmin-os nénik?

Akkor sexchat.hu -n van álláslehetőség :)


[link]


Géigény azért van, ha kell akkor tudok adni.

Szolgáltam már ki ilyen webcam studiót.


Egyébként nem kell tárhely hozzá, ha élőben megy.

2011. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ő inkább valami humorosabbat akar. Hasonlót mint az iCarly.com (nem tudom hogy ki ismeri)
2011. szept. 28. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:

nagy tárhelyért fizeti kell.


Ha csak sima videokat akar felrakni akkor lehet akár youtube is. Ha live streamet akar akkor ott az ustrem.


ha ennél komolyabb kell az sokba fog fájni egyrészt több néző esetén videók esetén könnyű belefutni a legtöbb fizetős tárhelyen is létező havi 100 giga korlátba, másrészt meg a video fájlok nem kis méretűek. streamhez meg 1ertelmüen kell szerver

2011. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 karaibence válasza:
weblap készítésre az ucoz.hu nevű oldalt ajánlom, a videót meg fel lehet tölteni a youtube nevú oldalra a facbook ra is meg az indavideóra vagy a videára. Vagy még tudom ajánlani a 4shared.com oldalt.
2011. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bármilyen ingyenes weboldalszerkesztő jó, pl: mlap.hu, blog.hu, 5mp.eu, stb. én az mlap.hu-t használom, és nekem maximálisan bevált. Nagy tárhelyre nincs szükség, nekem is van webműsorom. Ha érdekelnek a továbbiak akk írj vissza privátba!
2011. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ű gyerekek ez elég gagyi így.
2012. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyébként ez az ucoz webshowt is csinál?

Kedves kérdező!

Én nézem a z iCarlyt és a kedvenc műsorom.Ha lesz vagy ha már van a akkor mondd meg hogy mikor van mert én nézném!!Mármint a webshowdat.És szerintem nagyon jó ötlet egy webshow!!

2013. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Younow az ingyenes es elo vagy hogy mondjam. Neha a baratnoimmel mi is csinaltunk meg a tesommal es a baratjaval.
2015. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!