Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Facebook komment box minden...

Facebook komment box minden poszt alá b2evolutionban de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok igazából már leírtam mindent amit szeretnék kérdezni de azért kiegészítem.

Van egy blogom xy néven ami nem lényeges, és szeretnék a posztok alá Facebook komment boxot, egyrészt mert így megosszák, másrészt pedig nem kell regisztrálniuk és kommentelhetnek, tehát ismétlem. MINDEN POSZT alá szeretnék ami a főoldalról NEM látszódna, csak ha magára a posztra megy az ember, tehát vagy a címére kattint, vagy a tovább gombra. ha esetleg valaki segítene azt megköszönném. próbáltam a PHP-t is megbabrálni de csak elrontottam az APP id, ADMINS id megvan, a HEADER.php-ban és már csak az utolsó simítás lenne hárta és nem megy. az egyik oldal forrásában láttam hogy a box csak annyiból áll hogy <fb:comment OLDAL URL fb:comment> de ha a forrásban úgy van ahogy írtam akkor azt az URLT csak valami PHP string vagy valami hívja be, mert nem hinnám hogy egy olyan oldal minta a l.i.k.e.c.o.m.b.a.t.com (nem hírdetem) tehát nem hinném hogy minden poszt alá beteszik PHPban a commentboxot. HEEEEEEELP...


előre is köszönöm


2011. okt. 7. 03:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt pedig csak PHP-ban lehet megcsinálni (szerintem), nem hinném, hogy midnenhova egyessével berakják a comment boxot a fent említett lájkoló oldalon
2011. okt. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, dobtam egy zöld kezecskét, de azért érdekelne az is hogy HOGYAN oldották meg? :O
2011. okt. 7. 09:08
 3/6 KeryAti ***** válasza:
100%

Talán még úgy lehet megoldani, hogy a PHP-ban mikor lekéred az adatokat (posztokat) akkor lekérés közben behelyezed a CommentBox-ot.


Esetleg még olyan lehet, hogy vagy pl egy

index.php?kategoria=gif&pageid=[XYZ]


Alapjáraton a "?kategoria=gif"-be belehelyezed a CommentBox-ot, és a "pageid=[XYZ]" (ami változik a posztól függően) benyitod valahova (alá/fölé)

és a Comment Box-ba String segítségével felülírod az URL-t.


Igazából nem tudom, hogyan kell mert nem csintam még meg ezt.

De remélem segítettem, sok sikert!


K.A.

2011. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen igen... én értelek hogy mit akarsz ezzel mondani, kb így próbáltam de a php-t csak elbasztam. (lehet szarul csináltam valamit) de nem érdekes... én a szándékot is díjazom... jár a zöld kezecske
2011. okt. 7. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem be kellene másolnod a php kódot ide, hátha tudunk segíteni
2011. okt. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szívesen be is másolnám, de a szemét b2evo-ban annyi php van ami a blogra vonatkozhat, sokkal bonyolultabb mint a WPress, (tudom akkor miért nem wordpresst használok) azért nem mert a b2evoban egy telepítésben 8 blogot létre tudok hozni. Szal az a lényege a dolognak, hogy én csak találomra kiválasztottam egy PHP-t ami szerintem az lehet, ÉS közel jártam, mert tudom... de mégsem volt jó... esetleg ha valaki tudna segíteni aki ismeri a b2evot, hogy mégis melyikbe érdemes tenni, akkor bemásolom szívesen :D Köszönettel: Palika
2011. okt. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!