Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla 1.5.23 admin felület...

Joomla 1.5.23 admin felület használatának letiltása?

Figyelt kérdés

Tehát a szituáció a következő, az admin felületen való belépést szeretném tiltani!

Tudom hogy lehet, valahol az adott oldal adatbázisában szükségeltetik átírni az egyik táblában egy értéket, és akkor bármit is írunk be admin felületen, az nem fogadja el!

Régebben már megcsináltam tehát lehetséges, csak sajnos elfelejtettem, a kérdésem az lenne, hogyan?


Komoly válaszokat ha kérhetném, nem vagyok amatőr, több éve ezzel foglalkozom, egyszerűen csak nem emlékszem rá!


Köszönöm


2011. okt. 11. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

szia én egy egyszerű ip-block modult használok.


csak az én gépemen lehet behozni az admint.

2011. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az úgynevezett mellékállásom, mármint webes megoldások, és mivel gyakran utazom, elég sok különböző IP-vel netezek, nem lenne jó egy efféle korlátozás, ezért is érdekelne az adatbázisos, tudom hogy egy 1-es értéket kell átállítani 0-ra, vagy esetleg fordítva, csak nem tudom mely táblában!
2011. okt. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!