Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Localhost sehogysem müködik...

Localhost sehogysem müködik de miért?

Figyelt kérdés
Localhoston szeretnék futtatni php,mysql-t kiprobáltam már a xamppot,easyphp-t,vertrigot,wamppserver,Appservert de egyik sem müködik. Mindig ugy hozza be az oldalam hogy a html kodokat megjeleníti és mellette ezt: . $a["username"] . ""; else $latestuser = $a['username']; { $totalonline = $row["totalol"]; } $a = @mysql_fetch_assoc(@mysql_query("SELECT id,username FROM users WHERE status='confirmed' ORDER BY id DESC LIMIT 1")) or die(mysql_error()); if ($CURUSER) $latestuser = "" . $a["username"] . ""; else $latestuser = $a['username']; $registered = number_format(get_row_count("users")); látni hogy valami gubanc van de mi az?
2011. okt. 15. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Így 20 óra ébrenlét után annyit kérdeznék, hogy a nyitó és zárótagek megvannak a php-nál?
2011. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a php fileimmal semmi probléma. NEm rég lett ujra rakva a gép eddig müködött az easy php-val minden de most csak ezt adja be :S
2011. okt. 15. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szvsz értelmezés nélkül megy a böngészőnek.

A php tag-eket hogy használod?

Ha sort tag-et használsz, akkor nézd meg, hogy az engedélyezve van, vagy sem! És azt is ellenőrizd, hogyan van beállítva, hogy mi menjen át a PHP értelmezőn.

Még lehet az is egy lehetőség, hogy html kiterjesztést használsz és nem php-t, ami nem megy át a php értelmezőn, de az is csak beállítás kérdése, hogy a html-t is odaadd neki értelmezésre.

2011. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez egy php-s cucc, márpedig annak nézem, akkor hiányzik a kezdő <php és záró <? tag. Továbbá nem látom az if utasításban lévő {} jeleket sem az else környékén, előtte és utána. Ez az idézett rész csak töredéke lehet annak ami php-ban készült. Szóval nézd át szerintem mik az alapvető hibák amiket írtam. Valószínű valamikor valamiért megsérült a programod.

Így próbáltam szétbontani. Remélem meg lehet jeleníteni.

<?php

. $a["username"] . "";

else $latestuser = $a['username'];

{ $totalonline = $row["totalol"];

}

$a = @mysql_fetch_assoc(@mysql_query("SELECT id,username FROM users WHERE status='confirmed' ORDER BY id DESC LIMIT 1")) or die(mysql_error());

if ($CURUSER)

$latestuser = "" . $a["username"] . "";

else $latestuser = $a['username'];

$registered = number_format(get_row_count("users"));


?>


Még az első sorból is hiányzik valami.

2011. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Készíts egy új PHP fájlt. Tartalmazza ezt az egyszerűség kedvéért:

<?php

echo "A localhost aktív!";

?>

Berakod a megfelelő helyre a php fájlt, és böngészőben futtatod:

[link]

Ha nem fut le, akkor szerintem az Apache körmére kell nézni, lehet hogy külön be kell azt kapcsolni.

2011. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!