Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » FBML eltüntetése css segítségé...

FBML eltüntetése css segítségével Wordpressből de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

az alábbi keretet szeretném eltüntetni az oldalamról, ugyanis kettő van belőle ÍME: [link]

A jelenség oka nem tudom pontosan hogy mi lehet, viszont azt tudom hogy ez a kód a felesleges. ugyanis firebuggal meg vizsgáltam és amint ezt kivettem megszűnt az egyik.

<fb:comments class=" fb_iframe_widget" migrated="1" publish_feed="false" width="530" numposts="20" colorscheme="dark" href="URL CÍM">


Nos ez nem egy saját kézzel írott kód, ez egy Wordpress plugin. és nem elég az hogy csak kitörlöm a "html"ből a frame-et ugyanis ezt egy php csinálja.

NEM VAGYOK PROFI!!! (én nem azért járok ide hogy az időm elmenjen) Hanem mert szükségem van a "Profik" tanácsára (és nem a keresd meg google-ban meg hasonlókra) Ezért ha kérhetem normális válaszokat adjatok.

Köszönettel: TK83


2011. okt. 16. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem csináltam fb widget-tel, ezért nem is vagyok benne biztos, hogy működne-e:


.fb_iframe_widget {

display: none;

}

2011. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megadom a zöld kezecskét, mert értelmes válasz volt, de csak az a baj vele hogy az a szelektor a facebook css-ében van benne :O és hiába írtam rá akármit... nem tűnt el :S
2011. okt. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!