Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen lett a weboldalam?

Milyen lett a weboldalam?

Figyelt kérdés

A kérdést már feltettem itt egyszer, kaptam sok jó meglátást, most úgy gondolom 90%-nál járok. Milyennek látjátok így az oldalt? (Semmit nem tanultam, csak magamtól, ezért no php meg hasonlók.) Nemsoká elkezdem hirdetni is, de ahhoz még a végső 10%-ot és hibákat ki kell küszöbölnöm.


Még a flash optimalizálás van hátra Actionscripttel, ehhez nem értek, de már beszereztem egy 900 oldalas könyvet :) asszem ez hosszabb lesz. Illetve még a keresőoptimalizálás, amit úgy félig már megcsináltam. És a blogot még fejlesztgetem.


Mit gondoltok, a blog kinézetén módosítsak? Mert az alapsablon, de semmi nekem tetszőt nem találtam...


[link]


2011. okt. 23. 18:07
 1/5 anonim válasza:
egész jó, kivéve a fejléc. Nagyon zavaró
2011. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egész jól haladsz az oldallal :D

csak gratulálni tudok

viszont van egy észrevétel, lehet csak szimplán belassult a netem, de figyelj rá, hogy ne legyen nagy kép sem file beillesztve az oldalra, mert az terheli a rendszert, és ráadásul lassan is tölt be. Ha ezt eddíg is tudtad, akkor hagyd figyelmen kívül :) grat mégegyszer

2011. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a menü eleinte bugos, várni kell 1-2 percet amíg műkötik, a zászlók nem tudom miért mozognak, talán direkt?
2011. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos minden lassulás a fejléc flash miatt van, irtózatosan megterheli a CPU-t, ehhez kell az Actionscript 3.0 programozás, amihez már van a 900 oldalas könyvem :) Na, ha ezt megcsináltam, már abszolút jól fog töltődni az oldal, és nem lassul.
2011. okt. 23. 19:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi!
2011. okt. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!