Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » G-portál. Regisztráció?

G-portál. Regisztráció?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szeretnék regisztrálni a G-portálra, de nem tudom, hogy fizetős-e.Ha esetleg igen akkor milyen weboldal szerkesztőt ajánlotok ami hasonlít a G-portálra? (mindenkilapja,lapunk.hu-t ismerem)
2011. okt. 28. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy ne legyen fizetős :)
2011. okt. 28. 17:16
 2/4 anonim válasza:

A GP-nél (ilyen téren) jobbat nem találsz. Nem is drága, csak 50 gkr (kredit) ami ha jól emlékszem 500 ft. Amúgy mlapot is meglehet csinálni htmlben.


Egyébként pedig ingyenes olyan, mitn Gportal nincs. Akkor inkább gondolkodj html oldalban, ott meg ingyen van a tárhely.

2011. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok, de egy SMS ára 500 forint amivel örökké tied lehet a honlap - igazán kilehet bírni és én imádom..
2011. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Én se tudom hogy most akkor fizetős vagy nem illetve már próbáltam regisztrálni de bármit és bárhogyan írok a Teljes Név-hez nem engedi a regisztrációt!
2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!