Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet azt megcsinálni...

Hogy lehet azt megcsinálni hogy kiírok egy posztot az oldalamra és minden poszthoz külön rakjon egy tetszik gombot meg egy facebookos comment boxot?

Figyelt kérdés
Azt megtudom csinálni (mert ki ne tudná), hogy kirakja, de az a baj hogy mindig csak egy dologra vonatkozik, tehát nem lehet minden posztot külön lájkolni. Amúgy erről az oldalról van szó: [link] és tudom van már 600 ilyen oldal, csak unatkozom :D
2011. okt. 30. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] lehet, hogy segít.
2011. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem segít mert már mondtam hogy mi a bajom... nem értem amúgy mi értelme van még ennek az oldalnak ha nem tudnak segíteni csak kötekedni... mondom hogy ki tudom rakni a gombot de én azt szeretném hogy minden 1-es poszthoz külön lájk gomb legyen, tehát ha lájkolok egy posztot akkor ne az összes posztomat lájkoljam vele hanem csak azt az egy darabot...
2011. okt. 30. 10:56
 3/5 2xSü ***** válasza:

Az első válaszolót védeném. Segít az, csak meg kellene értened az oda leírtakat és megfelelően megadni a paramétereket. Lásd: [link]


Egyszerűen add meg az URL alatt a postod URL-jét. (Ehhez persze jó tudni, mi a különbség a domain név és az URL között.) Pl.: [link]


Ahány URL, annyi kommentdoboz, eltérő tartalommal, kommentekkel.


Teljesen analóg módon működik a Like gomb is. Ha érted is a leírtakat, akkor ez sem fog gondot okozni.


„nem értem amúgy mi értelme van még ennek az oldalnak ha nem tudnak segíteni csak kötekedni”


Ez az oldal arra lenne jó, hogy olyan kérdést tegyél fel, amire hosszú keresgélés és kísérletezgetés után sem találod a választ. Viszont a te kérdésedre ott a válasz az interneten, könnyen és gyorsan elérhető, megfelelő alapismeretek mellett érthető, egyszerű. (Ha nincsenek meg az alapismereteid, akkor azt kellene először megerősíteni.) A kérdésed bennem is felmerült anno. Kb. 5 perc telt el a belső kérdésfeltevés és a tényleges megvalósítás között, tehát nem egy bonyolult dologról van szó.

2011. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
te most arra gondolsz hogy minden egyes poszthoz külön meg kéne csináljam a lájk gombot és a comment dobozt?
2011. okt. 30. 13:46
 5/5 2xSü ***** válasza:

Hát ha a honlapodat kiszolgáló motorban nincs ilyen támogatás (azaz nem csinálja meg a motor helyetted minden post esetén), akkor igen. Nem ismerem az ucoz rendszerét, de a főoldalon láttam egy ilyet: 21 modul, több ezer widget és gadget


Ha van rá általános megoldás, akkor itt kell keresgélned.

2011. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!