Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a webtárhelyemre feltöltött dolgok mappaszerkezetben jelenjenek meg?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat, hogy akkor nem kell kezdőoldalt feltölteni. Na így nem működött. Ha a weblapom címét írom be az jön ki alapból: Nincs kezdőlap feltöltve. Ez ok, nem is tettem még fel. De ha beírom az oldalam címét/almappa neve akkor nem azt kellene kiadnia, ami abban van?

De ez a mappaszerkezetes dolog érdekelne, máshol már láttam ilyet. Azért kellene, mert egyetemi segédanyagokat tennék fel, sokat, és nem akarok linkek szerkesztésével bajlódni, és itt nem a design a fontos, hanem tényleg a tartalom.


2011. okt. 30. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


egy ilyet találtam nem teszteltem nem próbáltam de jónak tűnik. majd írj h h sikerült.

2011. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyet kerestem, csak stílus nélkül, sima mappaszerkezettel. De lényegében ez is ugyanazt csinálja, csak az ékezetes betűk miatt kicsit olvashatatlan lett. Megírnád, hogy milyen kifejezésekkel kerested meg? Hátha találok valami hasonlót én is. Köszike.
2011. okt. 31. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Ha egy mappára linkelsz, alapból a mappa tartalmát adja ki könyvtárszerűen. Ennek elkerülésére szoktak a mappába index.html fájlokat elhelyezni.


Szerintem a gyökérbe csinálj egy index.html-t, ami egyből egy JS-sel átirányítja az oldalad a mappába.


Pl. oldalad.hu/mappad


JS:


<script type="text/javascript">

document.location.href = " [link]

</script>


A mappádban fontos, hogy ne legyen index file! Ha nem jelenik meg a mappa, néhány tárhelyszolgáltató direkt úgy csinálja, hogy nem engedi a mappába tekintést. Ezek biztonsági dolgok. Kérdezd meg. .htaccess-ben akkor át kell állítani.

2011. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!