Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Azt olvastam, hogy ma már az...

Azt olvastam, hogy ma már az is össze tud rakni igényes honlapot, aki nem ért hozzá, mivel vannak erre könnyen kezelhető, igényes programok. Melyek ezek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:59
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Nem, igényes honlapot nem fog tudni "összerakni".

Remélem nem ilyenekre gondoltál:

[link]

és társai, mert ebből igénytelen szemét lesz.

Legalább valamilyen CMS tartalomkezelő rendszert (Joomla, Drupal és társai) nézegess, ahhoz sem kell programozói tudás, de legalább elég jól testre szabható.

2011. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen eddig ezt a Joomla-t hallottam


ezekkel mennyire lehet igényes oldalt összerakni? tudsz olyat mutatni, ami ilyennel lett összerakva?


ezeken kívül van még más?


milyen formátumú oldalak a minőségiek?

2011. okt. 31. 16:16
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt van jó pár Joomla oldal:

[link]

2011. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen, az idézeteknél egy másodperc alatt folyt ki a szemem! Te nem látsz, ember? :) Vagy azt akarod, hogy mindenki más is megvakuljon?


Wordpress, olyan mint a joomla. Szerintem ismertebb.

2011. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a joomlasok között vannak elég jók is
2011. okt. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!