Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik a design?

Hogy tetszik a design?

Figyelt kérdés

Tartalmilag nulla, tehát csak a design a lényeg, felhasználói szemmel, szakértői szemmel...

[link]


2011. nov. 1. 05:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kegyeleti, temetkezési cégnek kiváló...
2011. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem b*ssza a szemem
2011. nov. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
túl világos a betűkészlet
2011. nov. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. 12:19-kor.
2011. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!!! Nekem is tetszik. Ezt már rég meg akartam kérdezni, hogyan lehet megoldani, ami nálad is van, hogy beraksz egy bazi széles háttérképet. Mekkorát kell betenni? px?


És az mindig középen jelenik meg, attól függően, mekkora a monitor, de nem teszi ki az egészet, vagyis nem teszi ki a jobrra balra scrollt? Köszi

2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyszerű:


<div style="width: 100%; background: url(háttérképed_neve.jpg) repeat;">

</div>


A lényeg, dinamikus szélességnél százalékban adod meg az értéket, jelen esetben ez 100%. Ne állíts rá padding-ot se jobbról, se balról, mert az hozzáadódik a 100%-hoz (alul, felül lehet padding, az nem befolyásolja).

Ezután fogsz egy háttérképet, aminek nem kell nagynak lennie (sőt), a lényeg annyi, hogy egy Repeat (vagyis háttérkép ismétlés) után, olyan hatást keltsen, mintha egy nagy kép lenne, és nem mintha egy kép ismételve van, ami szemmel látható. Ezt képszerkesztővel kell megoldani.


És köszi az eddig válaszokat :)

2011. nov. 2. 01:07
 7/10 anonim válasza:
Nekem kicsit "raj". Bár hölgyek talán inkább kedvelik ezt az aranyozott színt. Talán sötétszürke háttérrel nyerőbb lenne.
2011. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 compactegon ***** válasza:

nem rossz.

első körben szerintem margin-old az egészet lejjebb, hogy a felső grafika felett is legyen mondjuk 20-25px. illetve én nem középre tenném, hanem mondjuk jobbra. látom, hogy külön doboza vana headerbe szóval egy próbát megér :)

aztán a menü árnyékait vedd le 70-80%-ról kb. 30%-ra, és padding: 10px 0;

amúgy szerintem nem rossz, nekem jobbára ezek nem tetszenek csak .)

2011. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 compactegon ***** válasza:
bocs, talán még annyi, hogy a footer magassága lefelé kitölthetné az oldalt, hogy ne legyen üres.
2011. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem szép, csak legyen egy kicsit színesebb.
2013. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!