Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miután regisztráltam atw.hu...

Miután regisztráltam atw.hu ra mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Valaki ha Skypon el tudná magyarázni hogy miután regisztráltam milyen programmal és hogyan kell megcsináli egy weblapot,nagyon megköszönném,üdv

2011. nov. 6. 15:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Esetleg úy kéne hogy total commanderben egy új FTP kapcsolatot majd pl notepad++-al amit készítek oda menteni vagy hogy?:D


Skypon fel lehet venni.

2011. nov. 6. 16:02
 2/12 Mugen ***** válasza:
Vagy notepad++ al készítesz egy weboldalt vagy teljesen mindegy mivel, dreamvierrel amiben tudsz weboldalt készíteni. Elmented a saját gépedre. Aztán ha úgy gondolod, hogy ez már okés, és kész vagy vele, akkor megnyitod az ftp kapcsolatot, és átmásolod a gépeden lévő html fájlokat az atw-s tárhelyre.
2011. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de amikor elmentem index.html ben akkor csak én látom..már készvagyok mindennel,kész a ftp is és most mit is kéne?nem értem..hova kell másolni?:O
2011. nov. 6. 17:05
 4/12 Mugen ***** válasza:

Most a total commanderben felkapcsolódsz az ftp-dre. Az ftp az egy távoli számítógép, ahol kaptál 500 mb tárhelyet. Magyarul interneten elérsz egy kicsi helyet ahova fel tudod tölteni, a weboldaladat. Az ftp mellett más szolgáltatások is futnak az atw-nél, így az emberek meg tudják nézni a weboldaladat. Tehát amikor, valaki meg szeretné nézni a weboldaladat, és bepötyögi, hogy www.azenszuperweboldalam.atw.hu persze nem tudom hogy neked mi az oldal címed, de most legyen ez amit megadtam, akkor az emberek számítógépe az atw-hez fog kapcsolódni, és azt fogja megnyitni amit felmásoltál az ftp-re.


No ha ezt sikerült megértened, akkor bal oldalt kikeresed azt a mappát ahol a html fájlok vannak. Jobb oldalon csatlakozol, az ftp-re. És csak simán átmásolod. Ha végeztél akkor megnézed, hogy sikerült e. Magyarul beírod a weboldalad címét.


Ha nem értesz valamit akkor kérdezz. Legalábbis próbálj probléma specifikusabban kérdezni. Ezalatt arra gondolok hogy melyik részt nem érted, stb. Amire könyebb válaszolni.

2011. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kész minden de hogyha beírom pl notepad++ ba:


<html>

<body>

blablabla

</body>

</html>


stb.


Akkor ezután elmentem pl egy xy nevű mappába,onnan átmásolom és azt írja:a tulajdonos még nem töltötte fel kezdőlapját!

2011. nov. 6. 17:27
 6/12 Mugen ***** válasza:
Az ftp-re felmásolod? Add meg a weboldalad címét...
2011. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Írtam üzibe.
2011. nov. 6. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
index.html néven kell menteni a fájlt!
2011. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem értem minek kel különcködni azér van a gyik hogy mindenki láthassa a válaszokat erre a kérdésre engem is érdekelnének a válaszok erre mivan skypon megdumáljuk meg privátba hát ilyet annak aki most szeretne neki válaszolni kérem ide írja mert mást is érdekelnek ezzek a dolgok köszönöm
2011. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mugen ***** válasza:
Kérdezz itt, hogy mire vagy kíváncsi pontosan, és válaszolok. Mi az amit nem értesz?
2011. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!