Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vendégkönyvet szeretnék...

Vendégkönyvet szeretnék készíteni a weboldalamhoz. (X5V8-Evolution) Miket kell beállítani, h. egy normális és elegáns vendégkönyvet kapjak?! (ezen elértek, gyorsabb is: japmas@gmail.com) Miként lehet képet változtatni az oldal mögött?!

Figyelt kérdés

Vendégkönyvet szeretnék készíteni a weboldalamhoz.(X5V8-Evolution) -Miket kell beállítani, hogy egy normális és elegáns vendégkönyvet kapjak?! NEM INGYENESET! Mert azok tele vannak reklámmal és viszik a látogatót másik oldalakra!

Ezzel is meg lehet csinálni normálisan,csak be kell állítani! Legalábbis ezt mondta a magyar brigád,akik magyarosítják és árulják! Viszont többet nem voltak hajlandóak elárulni, mert az már oktatásnak minősül és az 6000-6500+áfa/óra+kiszállási költség!(Csak én külföldön vagyok és ezt nem igazán akarták megérteni és segíteni sem! ) Ezért próbálok már itt segítséget kérni?! - (ezen elértek privátba,gyorsabb is: japmas@gmail.com) -Miként lehet képet változtatni az oldal mögött?! -Mekkorába kell átkonvertálni?!Mert a gyáriakat szeretném mellőzni, bár ez van most is!


2011. nov. 20. 00:02
 1/1 anonim válasza:
már nem azér, nem tudom mér kell fluxos fizetős progi egy vendégkönyv írásához. Elég egy jegyzettömb vagy egy gedit, amid van. Ismerni kell a PHP nyelvet...Azzal olyan jó kis elegáns vendégkönyvet csinálsz, hogy örülsz a fejednek.
2011. nov. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!