Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mennyit érhet ez...

Szerintetek mennyit érhet ez a honlap?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kért meg nem olyan régen, hogy készítsek neki egy honlapot(fényképész). Én szívesen elvállaltam(baráti alapon), de végül azt mondta, nincs rá szüksége. Körülbelül félig lettem kész vele, de nem tudom érdemes lenne így befejeznem. A holnap ideiglenes elérési címe: www.antalka.hostoi.com Arra lennék kíváncsi, hogy ha befejezem a Galériát, és az apróbb végső módosításokat el tudnám-e adni valahol, és ha igen akkor mennyiért? Köszönöm előre is a válaszokat
2011. nov. 20. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha vettél volna hozzá egy hangzatos domain nevet, azt el lehetne adni domain aukciós oldalakon, de ez ingyenes tárhelyen van.


Egy kész honlapot nem valószínű, hogy megvesznek, azt a tudást viszont el tudod adni, hogy értesz a honlapkészítéshez. De ilyenkor a megrendelő (magánszemély vagy vállalkozás) igényeinek megfelelően kell a weblapot elkészítened. Tehát ezt a honlapot nem tudod eladni, viszont ha befejezed, akkor tudod referenciaként használni, azaz meg tudod mutatni a jövőbeli megrendelőknek, hogy ilyen csináltál már. Ha így vesszük, a hasznodra tudod fordítani.

2011. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve megvesznek egy kész honlapot, ha az tartalmas, és látogatott. De ehhez fel is kell futtatnod.
2011. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy ezzel a domain címmel, hanem hogy ha valakinek tetszik, akkor ír, és feltelepítem az ő domain címére, vagyis "testreszabom".
2011. nov. 20. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek tettszik, természetesen el tudod adni egy kicsit átalakítva. De ha nem ilyen szeretne, mert mondjuk egy kozmetikusnak kell honlapot készítened, akkor is meg tudod mutatni referenciaként, hogy értesz hozzá, aztán olyant csinálsz, amilyent a megrendelő elképzelt.
2011. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CactusClone ***** válasza:
Miután egyre több a cms rendszer, amivel igen jó weboldalakat, blogokat lehet kreálni, egy ilyen alap funkciókkal rendelkező oldal szerintem alig 20e forint.
2011. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!