Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tumblr elforgatja néhány...

Tumblr elforgatja néhány képem! Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
legtöbbször az álló képeket fordítja el, de nem értem miért. Hiába kerestem a html-kódban, nem találtam erre való utalást és én személy szerint nem is tudok olyan tag-et, ami elforgatja a képet. Nem tudja valaki, hogy mit kéne ez ellen tenni?
2011. nov. 22. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen képekről van szó? Fotók? Milyen kamerával készültek?

Lehet, hogy az EXIF adatokban látja, hogy milyen tájolású a kép, és aszerint forgatja el őket. Sajna magát a Tumblr-t nem ismerem, de így elsőre ez lenne a tippem. Valahol lehet, hogy be lehet állítani, hogy ne vegye ezt figyelembe, bár ha a kamerád jól érzékelte a tájolást, akkor nem kellene, hogy ez gond legyen neked.

2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mióta állvánnyal fotózok, azóta nem mindig érzékeli jól a tájolást a kamera sajnos. :\

és ebbe nem tudod, hogy nem tudnák valahogy belepiszkálni?

2011. nov. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!