Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A Blogger szolgáltatónál...

A Blogger szolgáltatónál hogyan lehet bejegyzéseket átvenni másik blogból?

Figyelt kérdés
Mind a forrás, mint a cél blogspot.com-os.
2011. nov. 23. 10:04
 1/3 2xSü ***** válasza:

Egy-egy bejegyzést ugye manuálisan át lehet venni. (Ctrl+C Ctrl+V).


Folyamatosan klónozni egy blogot meg nem illik és felesleges. Illetve ilyen esetben is célszerű a forrásra hivatkozni.


Persze bizonyára lehet találni megoldást rá. Egészen pontosan mi a célod a bejegyzések átvételével? Kié a másik blog, akinek a bejegyzéseit át akarod venni? Miért akarod átvenni?

2011. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindegy, Ctrl+C&Ctrl+V-vel megoldottam. Mindkét blog az enyém, legalább részben. Először az egyik indult el egy tágabb tematikával, viszont a speciálisabb érdeklődésű barátaim is kedvet kaptak hozzá, így nyitottunk egy új, közös, szűkebb fókuszú blogot, a régi pedig megmaradt a "maradék" témának. A régiből szerettem volna átvinni egy bejegyzést az újba, mert az új "leosztást" tekintve oda illik jobban. Úgy emlékeztem, volt valami "Bejegyzés importálása", vagy valami ilyesmi funkció, amivel ezt elegántosabban meg lehetett volna oldani, de nem találtam. Azért kössz a választ!
2011. nov. 23. 13:38
 3/3 anonim válasza:

Blog This megtudod csinálni (Linkel hivatkozva új bejegyzésbe: Példa [link]


Blog This a Crome böngészőben tudod letölteni, egy kattintás

2012. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!