Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen tárhelyre érdemes...

Milyen tárhelyre érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés
Tehát milyen ingyenes tárhely van ahol például nincs előtte többmillió karakter csak pl .com ; .net ilyenek(tudom ezek fizetősek) :)
2011. dec. 2. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor te nem tárhelyre gondolsz, hanem domain névre. A kettő független egymástól. A webtárhely lehet ingyenes, az önálló domain névért (pl. www.farkaskutya.hu) viszont mindenképpen fizetni kell, igaz, többnyire jelentéktelen összeget (a végződéstől és a regisztrátor cégtől függ).
2011. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen így gondoltam énis...de én nem domaint szeretnék csak egy ingyenes tárhelyet ahol nincs előtte ezer meg ezer karakkter (www.kiscica.frewb.hu)
2011. dec. 2. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban szeretnék egy rövid tárhelyet (nem atw.hu-t) :DD
2011. dec. 2. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem értjük egymást. Ha nem veszel saját domain nevet, mindenképpen többtagú lesz a név, pl.

www.jozsi.fw.hu

www.jozsi.tar.hu

www.jozsi.ingyentarhely.hu


Ha szeretnél egy olyan címet, hogy www.jozsi.hu, mg kell venned a jozsi.hu domain nevet, feltéve, hogy még szabad.

2011. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdem érteni. Olyan szolgáltatót keresel, aminek rövid a neve. Esetleg próbáld ki ezt:

www.350.com

2011. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rátapintottál a lényegre..:DD

Egyáltalán nem kell domain.

2011. dec. 2. 17:43
 7/7 Mugen ***** válasza:
2011. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!