Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Meglévő weblapomat szeretném...

Meglévő weblapomat szeretném felturbózni. Miskolc és környékéről tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi a weboldalad címe?

Mit kellene csinálni? xD

(én nem a környéken lakok, de lehet h segíthetek.)

2011. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szeretném ha minél jobban rátaláljanak.Referenciákat ,képeket feltölteni,meg úgy az egészet piacképessé tenni.

A weblap: bekeritjuk.hu

2011. dec. 7. 20:19
 3/15 compactegon ***** válasza:
100%

jeee! végre egy ember, aki legalább valid html-t ír.

mit szeretnél felturbózni rajta? keresőoptimalizálásban segíthetek mit hogyan, de neked kell megcsinálnod :)

2011. dec. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 compactegon ***** válasza:
meg persze át is designolnám, de ez már csak az én hülyeségem :)
2011. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem megérne némi aprót ha komplettbe elvállalnád.Főleg kreatív ötletekre lennék vevő, na és persze az optimalizálásra.Az elérhetőségemet a weblapon megtalálod,ha érdekel a munka hívj !
2011. dec. 8. 13:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Manapság a valid html/css nem divat.Itt van pl a google.hu xD ez sem valid.

Persze nem azt mondom, h nem kell törekedni a tisztaságra, de egy mai trendeknek megfelelő weboldalt írni valid kódokkal elég nehézkes.

Viszont én ráérek :) ha gondolod én is birok segíteni kicsit.


(webdesigner)

2011. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 compactegon ***** válasza:

kicsit túlzásnak érzem, hogy nem "divat". más kérdés, hogy a html5 és a css3 nem valid kódokként jelenik meg a validatorban, de attól még az ;)

sitebuilder-designer

2011. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igazad lehet, túlzás... Viszont 200 weboldalból, jó ha 1 valid. Persze a google szereti ha tiszta, de itt már azon van a hangsúly, h mennyire lehet eladni az oldalt és hanyadik a találati listán.

Tehát nálam a fontossági sorendben első a google, második a design, harmadik a validitás. xD

2011. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 compactegon ***** válasza:
ebben egyetértünk, hisz a google a legfontosabb tényező a websiteok kitsiny életében :)
2011. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt szeretném még megtudni,hogy látva a weblapot, ennek felújítása,egy drasztikus kereső optimalizálás mibe fájna kb ?

2011. dec. 9. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!