Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyiket ajánljátok nyugodt...

Melyiket ajánljátok nyugodt szívvel a következő tárhely-domain szolgáltatók közül? Mik az erősségeik, gyengeségeik? Domain.com newhosting.hu tarhely.eu godaddy.hu

Figyelt kérdés
Domain és tárhely vásárlásnál ár-értékbe a legjobban akarok kijönni, szem előtt tartva, hogy sokszor egy drágább szolgáltató jobban megéri a megbízhatóság miatt.
2011. dec. 16. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a [link] használom és ajánlom is!

Az egyik legolcsóbb és eddig még semmi gondom nem volt velük, nagyon korrektek is!

(Pedig elég "érzékeny" vagyok a tárhelyszolgáltatásokra.)


Ha vásárolnál, akkor kérlek ezen a linken keresztül, mert ez nekem hoz egy kicsi plussz pénzt. (Van még ilyen kis plusszuk is!)

[link]

2011. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

newhosting.hu tökéletes választás.

volt már dolgom velük, korrektek, kb 3500 Ft-ért kapsz domaint 2 évre, hozzá ingyenesen 3 Gb tárhelyet.

mondjuk attól is függ, hogy milyen típusú oldalt akarsz rajta üzemeltetni.

2011. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megacp.hu, tarhely.biz
2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 János976 ***** válasza:

Szia

nekem mindkét oldalam náluk van: [link]

Ha számít a gyors és segítőkész ügyfélszolgálati ügyintézés, akkor minden képen érdemes számolni velük + a szolgáltatással se volt eddig még gondom.

2013. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tárhely. Eu esetleg a Médiacenter. Javaslom, hogy a google-ben keress rá a tárhely szóra, az első nem fizetett honlapok biztos jó választások, a google eléggé szűri ki lehet az elsők között.
2013. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tarhely.eu-t javaslom én is, van hozzá 5%-os kupon kódom is :)


Kupon kód: ingyenblog34

2014. júl. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 3-4 éve használtam a newhostingot, akkor megfogadtam soha többet...de én hülye idén ismét bizalmat szavaztam nekik ... 3 hónap alatt egyszer belassult az oldal, utána való nap már nem volt elérhető... most per pill az email krepált be .... megoldották h a email rendszerük tudjon emailt küldeni de a weboldal még mindig nem tud (webshop megy alatta ami ezáltal napi minimum 10-20 ezer minuszt termel)....Egy szóval ha az oldalad egy nullával egyenlő akkor esetleg lehet megfelel, de ha már némi stabilitást is elvársz tőle akkor EZ NEM A NEKED MEGFELELŐ VÁLASZTÁS!!!! Jah napi 10-20 ezres minusz melett a suppor 3 naponta válaszol ;)
2016. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!