Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyire biztonságos egy...

Mennyire biztonságos egy olyan file feltöltő php amiben egybe van a maga a feltöltő script és a user beléptető is amiben ugye minden beállítás, adat benne van?

Figyelt kérdés
flashget nem tudta letölteni de azért gondoltam megkérdezem

2011. dec. 22. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól meg van írva, akkor biztonságos. (Bár, mivel minél több a kód, annál átláthatatlanabb és annál esélyesebb a hiba.)


De php-t a szerverről flashgettel nem fogsz tudni leszedni, mivel szerver oldalon fut le, még a lekérdezés eredményének visszaadása előtt.

2011. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy jól van-e megírva. Amúgy php fájlt nem fogsz tudni jobb esetben leszedni http-n át semmivel, mert a szerver értelmezi és csak a kimenetet adja ki.


Én azért az user beléptető beállításait egy a webszerver által ki nem szolgált területre raknám és onnan require -al tölteném be.

2011. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok, webprogban még full kezdő vagyok de majd lesz ez még jobb is
2011. dec. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!