Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kicsit alakítottam a blog...

Kicsit alakítottam a blog kinézetén? Így szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 28. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Béna, egyhangú, sablonos.
2011. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:

A menü színét szerintem át kellene állítani, mert így nem szép, vagy legalább lehetne lekerekített a széle.

A háttér nekem kicsit lassan jött be, de egyébként tetszik. Viszont a Bumm Bele feliraton még dolgozni kellene, hogy egyedibb legyen. Ha már bumm, akkor keltsen olyan hatást, mintha szétrobbantaná a hátteret vagy valami. Így túl egyszerű.

És találtam vicces képet az első oldalon, aminek külön örülök. :)

2011. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindkettő hozzászólást köszönöm, de főleg a másodikat. :)


Az oldal még nincs kész. A Bumm-t én is meg akarom alakítani, csak addig még nem jutottam el odáig. Mostanában sok időt ölök bele. Ahhoz képest, hogy csak pascalhoz értek valamelyest egyre jobban megy a szerkesztgetés.

2011. dec. 28. 21:06
 4/8 A kérdező kommentje:
A menü és a lapozó átalakítva!
2011. dec. 29. 19:24
 5/8 Argloss ***** válasza:

Így már szebb, de a menü szerintem nem annyira fontos, hogy ilyen brutálisan nagy legyen.

Ha belelépek egy posztba megjelenik felül egy frissebb és egy korábbi gomb. Szerintem a menüt is valami ilyesmi méretben kellene. Ja és a korábbi gomb az ne korabbi legyen, mert kicsit zavaró. (KO rabbi)

A Bumm Bele felirat feletti fekete csíkot is érdemes lenne szerintem eltüntetni.

Én a gombok szürke(?) hover effektjét is valami kevésbé elütőre cserélném. Kiválasztott oldalnál jó, de amikor csak ráviszem az egeret nekem úgy túl sok. Mondjuk lehet, hogy csak én vagyok eléggé művészlélek vagy mi...

Szövegnél a narancssárga háttér jobb lenne fehéren. (szőke nős vicc)

2011. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Argloss ***** válasza:
Amúgy jobb oldalt a like képet miért lehet nagyítani? (mellesleg Opera böngészővel nem szépen jelenik meg az a rész...)
2011. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

chrome, firefox - tökéletes

internet explorer - facebook fan page-nél van scrolling

operánál meg nem értem, miért ilyen, majd kirakok egy ajánlott böngészős részt. A fekete csíkot észre se vettem. Akkor a menün alakítok meg a lapozón. Köszi, hogy ennyit segítesz! :)

2011. dec. 31. 05:01
 8/8 Argloss ***** válasza:

Ajánlott böngészős részt szerintem ne rakj ki. Olyan érzést kelt, mintha lusta lennél, vagy nem értenél a weboldal készítéshez. Nem baj ha kicsit eltér kinézetre, csak ne nézzen ki rosszul... Mondjuk az emberek bármit lesz... leszólnak ami nem működik tökéletesen bármivel. (az igazi hősök még mernek IE6-ot is használni, elvárva a teljes élményt...)

Eltérés egyébként azért is van, mert CSS3-at is használsz az oldalon, és ennek a kódja böngészőnként eltérhet... Még egy eltérő karakterkódolás is okozhat nem várt dolgokat. (és nem csak fura karaktereket)

Ugyan, nincs mit. Valakinek kell segítőkésznek is lennie a világon... :)

2012. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!