Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért írja azt, hogy levagyok...

Miért írja azt, hogy levagyok tiltva?

Figyelt kérdés
1 éve volt egy weblapom a lapunk.hu-n és egyszer törölték az oldalam. (és nem csak nekem) utána természetesen újra akartam regisztrálni csakhogy fizetősre állították be "ideiglenesen" ma megnéztem újra és már nem az. megpróbáltam regisztrálni, és azt írta ki utána, hogy levagyok tiltva. A másik kérdés pedig az lenne, hogy miből ismernek fel, mert új e-mail címmel regisztráltam, nem ugyanazzal a oldal címmel stb. csak a jelszavam maradt ugyanaz de azt meg csak nem nézhetik...
2011. dec. 31. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ver a sors amiért nem vagy képes rendes honlapot készíteni. Van ilyen, engem pl azért ver mert vacak vagyok matekból :\
2011. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kérdésre ha lehet. ;)
2011. dec. 31. 12:57
 3/5 anonim válasza:
Az IP-címről ismernek föl.
2011. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az előző vagyok aki írta az IP címet.

Nekem is volt egy oldalam.Nem tudom mikor törölték az oldalamat ami már 3 éves lett volna.Én is próbáltam regisztrálni és akkor fizetős volt.Én azt mondtam,hogy hagyjuk a fenébe és át mentem a blogspot-hoz(tudom,hogy ez nem egy oldal hanem egy blog).De mikor olvastam,hogy már nincs kint a fizetős az oldal akkor újra megpróbáltam regisztrálni de én is ki vagyok tiltva.

2011. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Electronicperson ***** válasza:
hagyd, válts CMS-re
2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!