Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webshopot szeretnék készíteni,...

Webshopot szeretnék készíteni, ahol kosárba tudnak vásárolni a vevők. Van olyan progi amivel ezt meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés
Hasonlora gondolok mint a front page,csak nem HTML-be, hanem PHP-be.
2009. máj. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem ertesz hozza akkor nincs, ha meg igen akkor notepad.
2009. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a joomla, és a drupal, szerinted mi?Ugy értettem a kérdést hogy ezeken kívűl, van-e még olyan progi amivel PHP-ban tudok szerkeszteni.Mint Pl.ezek vagy a FrontPage,csak nem HTML-be. Ha te nem értesz hozzá,akkor inkább ne válaszolj.
2009. máj. 23. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:

a joomlat meg a drupalt CMS-nek hívják (tartalomkezelő rendszer) ezek előre megírt szoftverek aminek segítségével (bár korlátoltan, ha nem értesz hozzá) de létre tudsz hozni és testre szabni oldalakat. a te kérdésed arra vonatkozott hogy mivel tudsz php oldalakat írni, hát notepadal.


amugy amit keresel az webshop motor, ilyet pl találsz itt: [link]


amugy első voltam.

2009. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mellesleg hozzáteszem hogy frontpage is alkalmas php kód írására:)
2009. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is a Joomlat javaslom, ráadásul rendelkeznek megfelelő magyar fórummal is, ahol szívesen segítenek majd neked!
2009. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!