Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek lehet sikeres...

Szerintetek lehet sikeres Magyarországon egy személyes blog?

Figyelt kérdés

Persze ha nem azt írom le benne, hogy mit vacsoráztam, hányszor voltam WC-n stb, hanem érdekes dolgokról, jól megfogalmazva.

csak az baj, hogy mivel mélyebb és intimebb témákat is boncolgatok (nem kell rosszra gondolni xD), ezért álnéven írok, a nevek is mind álnevek, mikor megemlítem a barátaimat. így FB-n nem reklámozhatom, mivel akkor nyilvánvaló lenne ugye. de így meg nem látogatja senki. nemrég kiírtam ide GYK-ra is, hogy írjanak véleményeket róla, de még arra sem vették a fáradtságot.

érdemes volt egyáltalán belekezdenem?


2012. jan. 23. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csinálj álnevet facebookon is
2012. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem szokásom álfacebook profilokat csinálni
2012. jan. 23. 15:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát majd ha a suliban kiderül, hogy leírtad egy blogban hogy ki kivel hol hányszor, akkor majd biztosan népszerű lesz. :D


De úgy általában a kutya sem kíváncsi az életedre és a problémáidra. Ezt nem bántásból mondom ez rám is igaz az én problémáim sem izgatnak senkit. Ez nemhogy itthon de máshol sem lenne túl népszerű. Az persze más eset, ha csak azért akarod ezeket a dolgokat leírni mert jól esik, vagy jobban érzed magad ettől, akkor csináld, de ne csodálkozz ha senki sem olvassa.

2012. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Volt ilyenre példa, egy egyetemista lány a szakdolgozatához prostinak állt, és blogon írta le a mindennapjait hogy hogyan élte meg. Álnéven, konkrét személyes adatok nélkül, és a műfaj és a téma is népszerű volt.


Répamese:

[link]


Persze a sikert ki miben méri, ha látogatottságra és érdeklődésre gondolsz, szerintem lehet jövője. Ehhez nem mindennapinak kell lennie a történeteknek.

2012. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igazából vannak érdekes sztorijaim, amiket sztem többeket érdekelne. de ezek mint mondtam, eléggé személyesek, ezért írnám álnéven, de így legalább nem csak felszínes dolgokról írnék, hanem tényleg érdekes eseményekről.
2012. jan. 23. 15:23
 6/14 anonim válasza:

Engem spec. a személyes blogok azonban nem igazán érdekelnek, mert általában teljesen mindennapi marhaságokról szólnak, érdektelenek. Gondolom ezzel más is így van. Tapasztalataim szerint az efféle blogokat szinte csak az író ismerősei olvassák, szóval ha névtelenül akarod, ne várj túl nagy látogatottságot, kommenteket meg végképp.

De ha valóban érdekesek a sztorijaid, és nem csak úgy random odahánysz valamit, egy-két odatévedőt érdekelhet. Szerintem egy próbát megér.

2012. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még akkor lehet sikeres, ha azonosulni tudnak vele az emberek. Ha kívülállóként kell más történetét olvasni, de mindennaposak a történetek, az kevésbé érdekes.
2012. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azt hiszem, h megpróbálom majd a legtöbbet kihozni belőle. ha meg nem megy, akkor nem erőltetem. am. ha kíváncsiak vagytok rá, és szeretnétek kritikát írni róla, azoknak elküldöm privátban a címet. minden normálisan megírt kritikát szívesen fogadok!
2012. jan. 23. 18:34
 9/14 anonim válasza:
Na küldd. :D
2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
elküldtem :)
2012. jan. 23. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!