Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megéri webprogramozással...

Megéri webprogramozással foglalkozni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott,olyanok válaszát várom akik ebből élnek,keresnek vele pénzt,alapokat én is tudom. PHP+MySQL,CSS3 ,PS hasonlók elsajátítását profi szintre, a cél majd egy hasonló létrehozása lenne a későbbiekben :

[link]



2012. jan. 24. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy weboldal elkészítéséhez kell designer/grafikus, web programozó, builder.

Nálunk van olyan grafikus aki megcsinálja a buildet és van olyan aki csak a grafikát, viszont van olyan programozó aki buildel is. Vegyes.

Magával a programozással érdemes foglalkozni, de ha komoly egyedi dolgokat akarsz akkor a tanulható tudás mellett nagyon fontos a gyakorlat. A terület elég összetett érdemes valamelyik frameworkben elmélyedni, az mellett, hogy általános rálátásod is legyen az összes használt technológiára.

2012. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem. Ez a tervem nekem is hogy a programozást kell a legmélyebben elsajátítani és azért nem árt ha a többire is van egy kis rálátás,gyakorlat.


Te a szakmában dolgozol?

2012. jan. 24. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos megéri, viszont csak akkor ha jól csinálod amit csinálsz. nagyon jól! Személy szerint az a véleményem, hogy ez a piac is telítődik, sőt talán már telített is. Bele kell gondolni abba is, hogy folyamatosan tovább kell képezned magad, de ha érdekel a téma akkor ez nem lesz nehéz :) Sok sikert hozzá.
2012. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsokat!:)
2012. jan. 24. 17:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Várom még olyanok válaszát,akik így dolgoznak,esetleg egy web-studióba,tehát akár ebből tartja fenn magát.


Előre is köszi!:)

2012. jan. 24. 19:34
 6/8 anonim válasza:

az en valaszom egyszeru, es rovid: MEGERI!

mert akar dolgozl, akar nem, en azt hiszem, hogy minden nap tudsz vele foglalkozni 2-3 orat.

de egy alapszabaly van. A kezdo dolgokat probald felfogni valamely hetkoznapi modon, hogy megertsd, mi hogyan mukodik, mert aztan hiaba fogod tudni a parancsokat, de nem fogod oket tudni kombinalni. :)

2012. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenképp betartom.:)
2012. jan. 24. 21:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Várom még a szakmában dolgozók tapasztalatait.:)Köszönöm.
2012. jan. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!