Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi erre a legegyszerűbb...

Mi erre a legegyszerűbb megoldást, magyar segítséggel?

Figyelt kérdés

Találtam jelszavas védelemre minden vackot, de egyiket sem értem... Nem szeretnék felhasználónvet, csak jelszót úgy, hogy amíg azt be nem írják, ne mutassa az oldalt.


Tud valaki egy egyszerű megoldást erre, magyar segítséggel? Fontos lenne...


2012. febr. 4. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
php header
2012. febr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, akkor ne akard csinálni. Ha meg akarod érteni, akkor tanuld meg. Ha van konkrét kérdés azzal kapcsolatban, amit nem értesz, akkor segíteni fogunk.


Adnék én megoldást is, de gondolom azt ugyanúgy nem értenéd, így nem tudnád vele kiegészíteni az oldaladat.

2012. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá olyan szinten, hogy ne kelljen kérdezned, akkor hagyd a francba, mert megeshet, hogy kizárod magad. Nem cikizésből írom, de a lehetősége bizony fennáll.
2012. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Áh, nem történne tragédia, ha "kizárnám magam", hiszen tudom mit írtam be, és a szerkesztő felületen ki tudom törölni.


Valóban nem értek hozzá, ezért kérdezem. Oktatóvideókat, és példákat is néztem, de sohase tudom, hogy ha azt írják, hogy "jelszó", hol kell úgyhagyni, és hol kell átírni.

2012. febr. 5. 09:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha valaki feltűnően adna egy olyat, ahol az átírható részeket jelzi, az lenne az igazi segítség... :)
2012. febr. 5. 09:13
 6/8 2xSü ***** válasza:

Ha adsz egy oldal elérhetőséget, hogy hova kell a jelszó, akkor esélyesebb a dolog. (Meg nem ártana tudni pl., hogy milyen szerver oldali program futtatására van lehetőség. PHP? )


Ha nincs szerver oldali programozás, akkor nem igazán lehet jó jelszóvédett oldalt csinálni, hiszen a jelszót akkor kliens oldalon kellene ellenőrizni, így benne lenne a helyes jelszó, vagy azt azt ellenőrző algoritmus a forrásban. Max. megnehezíteni lehetne a jelszó megtalálását, de lehetetlenné tenni nem igazán.

2012. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

figyelj, itt egy link, 6,5 perces videó.. ennél faék egyszerűbb, szájbarágósabb nem jut eszembe nekem se


http://www.youtube.com/watch?v=TFZ48VUTWVM


ha ezzel is gond lenne:

3:41 - gépel - 3:56

a két időpont között azt írja be, hogy:

if($password == "jelszo")


na, a jelszó ezesetben az,hogy: jelszo

ha azt akarod, hogy az legyen a kód, hogy: viziló , akkor:

if($password == "viziló")


stb

2012. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike. :)
2012. febr. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!