Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért van az, hogy különböző...

Technor kérdése:

Miért van az, hogy különböző böngészőket használva az általam készített honlap más-más oldalon jelenik meg?

Figyelt kérdés
Mindig ugyan azzal a szavakkal keresek rá, hogy lássam hányadik oldalon van a honlapom. Még az egyik böngészővel az első oldalon van a másikkal a 13.-on. Miért??

2012. febr. 7. 11:56
 1/8 anonim válasza:
Mármint a google-ben keresel rá, és ott jelenik meg máshol? Pontosítsd a kérdést...
2012. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A böngésző és a keresőprogramok között nem igazán van összefüggés, úgyhogy csatlakozom az elsőhöz. Pontosítsd!
2012. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi! Pontosítok!

Igen a google-ban jelenik meg máshol!

2012. febr. 7. 14:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Bármelyik böngészőn keresztül a googleba beütöm ugyanazokat a keresőszavakat és még a mozzilán az első oldal első helyén van addig a chromban a 13. oldalon valahol.
2012. febr. 7. 14:31
 5/8 anonim válasza:
Ha a firefox böngésződben párszor már megnyitottad a honlapot, akkor azt a google tárolja és megjelőli, osztályozza, hogy egy általad kedvelt lapról van szó. Azaz minél többször keresel rá egy adott kifejezésre különböző időkben, vagy minél több ideig olvasod a lapot, a találatok közt annál előrébb fog szerepelni. Ha chrome-ban csak 2* 3* nyitottad meg, akkor normális, hogy hátul van.
2012. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy pont a chromot használom és a mozzillát egyáltalán. Azonban még a keresési előzményeket is töröltem és így is.
2012. febr. 7. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:

így már jártam én is !


kézzel írott forráskódnál előfordul hogy tele van "hibával" de bizonyos böngészők ezt a hibát figyelmen kívül hagyják, van hogy valamelyik weboldalba beépítenek egy érzékelőprogramot ami megvizsgálja hogy épp milyen böngészőt használsz, és böngésző optimalizálva küldi el már magát az oldalt. de ez már bonyolultabb kivitelezni.


ha kézzel írod az oldalad forráskódját a legegyszerűbb hogy felraksz 3 böngészőt is a számítógépedre, és ha kész az oldalad mindegyikkel átnézed hogy jól nyissa e meg a menüt... de ha van egy jó weblatszerkeztő programod akkor az valószínű nem vét annyi "hibát"


én még amatőr koromba amikor kezdtem kísérletezni, akkor volt olyan weboldalam ami Firefox böngészővel gyönyörű szépen futott, Exprorerrel meg szanaszéjjel csúszott. meg pl egyik feltűnő probléma ha iframe kereteket használsz akkor firefoxban míg átlátszó a háttere autómatikusan, addix exprorernél meg kell hogy legyen adva a keretfileban és a beolvasott fileban is hogy átlátszó a háttér.

2012. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!

Mégy csak annyit az előzőhöz , hogy 9 böngészővel teszteltem és mind megnyitja rendesen.

2012. febr. 8. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!