Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascript vagy JQery? Ez egy...

Themaki1333 kérdése:

Javascript vagy JQery? Ez egy elég nehéz feladat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van e olyan kód amely érzékeli azt ha valaki máshova kattint a weboldalon kívül? Itt értem ezeket pl.: Új ablak, ÚJ böngésző, stb...

Ezt hogyan lehetne megoldani?



2012. febr. 7. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal a JavaScript-nek csak a saját ablakához (lapjához) van hozzáférése
2012. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Facebookon van egy játék alkalmazás "Case Ville" vagy mi... és ott úgy van megoldva a játék, hogy ha ott például egy beszélgető ablakra kattintok akkor elhomályosul a kép... ha visszakattintasz a játékra újra élesedik a kép...
2012. febr. 7. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nade az nem a weboldalon kívül van, az alkalmazásnak valószínűleg láthatja azt, hogy mit csinálsz facebook-on és ennek megfelelően reagál
2012. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na ja.. :S pedig fontos lenne ezt megoldanom :S
2012. febr. 7. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Amit te írsz, azt kémprogramnak vagy legalábbis kémszkriptnek hívják és biztonsági okokból újonnan tiltva van.
2012. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tippre az a Facebook alkalmazás az onfocusout eseményt figyeli.
2012. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válszokat! (ment a kéz) Viszont akkor lenne egy másik kérdésem...

Láttam már több oldalnál is, hogy ha a felhasználó egy ideig nem csinál az oldalon semmit akkor egy képernyőkímélő stílusú dolog indul el a weboldalon...

Ezt hogy lehetne megoldani?

Szerintem egy script ami visszaszámol pl 1 percig ha semmilyen dolog se történik a weboldalon és ha lejárt akkor pedig meghív egy képet?

2012. febr. 8. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja meghív. Figyeli mondjuk az egér mozgását. De szerintem giccses és felesleges.
2012. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!