Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan szerkesztek atws weblapot?

Hogyan szerkesztek atws weblapot?

Figyelt kérdés
hogyan szerkesztek atws weblapot e107 programmal mer regisztráltam az atw-re és ott nincs ilyen szerkesztés mint lapnál kell hozzá program láttam hogy egy csávónak atws oldala van beírta az oldal nevét és belépet adminal és az admin oldalon egy e107 alapú program várta megkérdeztem ezt hogyan csinálta mondta hogy feltöltötte az e 107 az FTP tárhelyre én is letöltöttem 1 e107 és nekem nem volt semmi telepítő csak PHP-val irt adatok és amikor föltöltetem az oldalra akkor nem lett semmi most hogyan csináljam meg

2012. febr. 19. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél fel Skype-on, vagy Facen és elmondom: szuhaj.zoltan
2012. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval, ha letöltötted,annyi a dolgod, hogy feltöltöd a tárhelyedre.

Ezt valami ftp kliensel teheted, filezillát ajánlanám.


Ugye minden le van írva az atw oldalán. Ott engedélyezni kell a mysql hozzáférést. (admin menü alatt van).


Ha feltöltötted, akkor beírod az oldalad címét, és megjelenik a telepítő rész.

2012. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!